Nie wszystko da się przeskoczyć, ale wszystko da się przejść.Jak wiele z nas w okół pragnie stabilizacji: domu z ogrodem, żaru w miłosci i w kominku, małych grzecznych dzieci hasających w okół domu i wielkiego puchatego psa cieszącego się  na nasz widok?

Bardzo jesteśmy w błędzie, stabilizacja nie istnieje. Jak bardzo zmienne jest nasze życie kiedy nawet po kilka latach pozornej 'stabilizacji' może odmienić się o 180 stopni.Nie ma niczego 'na zawsze' . 

Czasami budzisz się rano z kapciem w gębie i zastanawiasz się czy jest sens wstać, przetrzeć podkrążone od braku snu, nadmiaru kawy i środków dopingujacych oczy...Jasne, że jest !

Nie po to srasz się z tym wszytskim, zeby pewnego dnia to 'wszystko' Cie przerosło. 
Nie po to żyjesz by to życie odbierać sobie przez własne słabości. 

Wiadomo, że jak Cie skopią gdy leżysz to boli, ale rzadko kiedy jest tak, że jedna rzecz się zawali a wszytsko inne pachnie fiołkami. Jak nie zdasz egzaminu politologi pierdzącej czy innych apokaliptycznych przedmiotów, to pies nasra Ci na wycieraczke, odłączą Ci prąd w całym budynku, a klucz do klatki masz tylko elektroniczny i będziesz siedzieć jak buc przed tą klatką z rozładowanym telefonem z suchą bułką w ręku bo ze stresu rano zapomniałaś gdzie stoi masło.
Nie wszytsko da się przeskoczyć, ale wszystko da się przejść. Miłego !

K.

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Witajcie kochani, o to cała ja. Na moim blogu odnajdziecie posty na temat mody i urody, które wspomagą was w waszym codziennym życiu. Miłej lektury :)

0 comment:

Prześlij komentarz

szczere słowa krytyki i konstruktywna opinia mile widziana :)