Pierwsze kroki w zmianie nawyków żywieniowych/ koktajl pietruszkowy

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe? Jak wiele jest w tym plusów ?

Zdrowa dieta wraz z ćwiczeniami otwiera nam drzwi do lepszego życia. Czujemy się bardziej dowartościowani, wyrzucamy w czasie ćwiczeń wszytskie stresy i problemy, ciało staje się miękkie i jędrne? Mam wymieniać dalej ?
Jak rozpocząć? Nic trudnego,  zacznij od załóżenia sobie zeszytu, gdzie będziesz planować każdy swój dzień, ani praca,ani szkoła,ani rodzina nie będą Cie ograniczać !;) 
Wszytsko rozplanujesz sobie w tym oto małym zeszyciku
Co ja zapisuje w swoim?
Swój jadłospis na najbliższe dni, do tego z boku zeszyciku, lub na dole, wypisuje listę prodktów potrzebnych mi do zrobienia danych potraw, staram się by to było 5 posiłków dziennie, chociaż przyznaję przez natłok obowiązków nie zawsze mi się to udaje ! Nic straconego, pamiętaj, że starać się coś zrobić zawsze jest lepsze od nic nie robienia ! 
Jak układam swój plan treningowy? Właśnie tak, jak pozwala mi czas. A więc raz poświęcam na trening półtorej godziny dziennie a raz tylko 20 minut,aby chociaż rozruszać ciało i przyznaję się, że najczęściej poświecam mu 35 minut, który jest absolutnym miniumum, ale obiecuję, daję wtedy z siebie wszystko !
Z czego korzystam? 
Głownie z płyt Ewy Chodakowskiej.

 Przybadło mi najbardziej turbo spalanie

ale także filmyz Mel B na brzuch i pośladki :)

 Na koniec:
Koktal pietruszkowy. Brzmi może mało zachęcająco, ale jak smakuje...pyysznie :)
1 owoc kiwi
2 banany
1 pomarańcza
szczypta kaakaoo 
orzechy włoskie
łyżka miodu i do tego
50g natki pietruszki, która często jest pomijana w naszych posiłkach,a zapobiega niedoborą żelaza w naszym organizmie, posiada także wiele innych minerałów takich jak potas, wapn, magnez,kwas foliowy,nacyne,beta -karoten, zawiera także wit E i C ! :)
zamiast bananów można dodać ananasa, duużo lepszy smak ! :)

A więc brać się do pracy. Powodzenia !Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Witajcie kochani, o to cała ja. Na moim blogu odnajdziecie posty na temat mody i urody, które wspomagą was w waszym codziennym życiu. Miłej lektury :)

0 comment:

Prześlij komentarz

szczere słowa krytyki i konstruktywna opinia mile widziana :)