Twoja przyszłosc w Twoich rękach !Wybierając naszą przyszłość:naszą prace, nasze studia, wielu z nas nie kieruje się swoimi uczuciami, talentami, a opinią innych, szczególnie rodziny 'chodliwością' danego kierunku, oraz stereotypami,że po tym właśnie nasz status społeczny będzie wyższy niż przeciętny.
(Dzisiaj trochę mniej modowo, bardziej życiowo, zdjęcia zrobione na wysypisku metali jedynie delikatnie nawiązują  a właściwie są ciekawią odskocznią od poniższego zagadnienia. )

Sama popełniłam ten owy błąd, ale duży wpływ miała myśl, że nie wiedziałam co w życiu pociąga mnie najbardziej. Miałam wiele zainteresowań, ale łapanie kilku srok za ogon nigdy nie mogło skończyć się dobrze. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, lubię sport, muzykę i modę. Tak podstawo ale jak bardzo można się w tych dziedzinach zagłębić i jak bardzo można polec na każdej z nich. 

Kilka punktów na które warto zwrócić uwagę planując swoją przyszłość:

1. Nie patrz na pieniądze 

Oczywiście nie jest prawdą, że pieniądze szczęścia nie dają, bo tak naprawdę w wielu aspektach właśnie one pomagają nam to szczęście budować dając nam w życiu więcej możliwości i satysfakcji, ale nie o to tu chodzi. Nie zostaniesz mistrzem marketingu skoro nie potrafisz rozmawiać z ludźmi, nie zostaniesz architektem skoro Twoja wyobraźnia kończy się na rysowaniu kółka i pięciu kresek jako Twój obraz człowieka. Owszem talent to nie wszystko bo  najważniejsze jest aby kochać to co się robi.


2. Nie lubisz, nie zarobisz

Jeśli coś nie sprawia Ci przyjemności, nie ważne jak bardzo mogłoby to wzbogacić Twój portfel to- nie zarobisz.  Nie zarobisz, bo nie będziesz się chciał temu oddać. A sukces nad każdą rzeczą wymaga nie lada poświęceń. Nie wszystko udaje się budować samym szczęściem. 


3. Zmień swoje myślenie

Pozytywne podejście i myślenie potrafi naprawdę wiele zmienić w Twoim życiu. Kiedy otoczenie odbiera Cie afirmatywnie łatwiej jest dążyć do wyznaczonego Tobie celu. 

4. Naucz się ponosić porażki

Jeżeli coś się nie udało raz, drugi. Nie poddawaj się. Zawsze masz różne możliwości. Wystarczy poszukać tej drugiej strony medalu !5. Nie wypada

Jeżeli coś sprawia Ci prawdziwą frajdę to: rób to ! Niestety nasze społeczeństwo zawsze będzie szufladkowało, zawsze będzie sprowadzało Cie do parteru. Każda praca jest dla każdego. Spróbuj a przekonasz się sam/a.

Najważniejsze jest to by odnaleźć swój celu, dla którego każdego dnia budzisz się i z uśmiechem możesz stwierdzić 'tak,to jest  to'. Oczywiście, że nie zawsze będzie kolorowo, ale właśnie dlatego, że się spełniasz zupełniej inaczej zaczniesz i zakończysz swój dzień. Człowiek spełniony to człowiek szczęśliwy! 
Bądźcie na bieżąco: facebook !


Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Witajcie kochani, o to cała ja. Na moim blogu odnajdziecie posty na temat mody i urody, które wspomagą was w waszym codziennym życiu. Miłej lektury :)

4 comment:

 1. Na pierwszym zdjęciu przypominasz mi Maff ;-) Super rady i zdjęcia :-)
  xoxo,
  xiyavalentina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia. Moim zdaniem powinno się planować przyszłość zgodnie z zainteresowaniami i pasją, nie zwracając uwagi na głosy odradzające, panujący trend albo kwestie finansowe. Zdecydowanie lepiej jest być najlepszym w dziedzinie która nas pociąga, niż najgorszym w zawodzie może bardziej prestiżowym, ale nie sprawiającym nam radości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietna notka, w pelni sie z Toba zgadzam. Sama wybralam kierunek, ktory mnie kompletnie nie zadowala niestety. Zdjecia swietne :))

  OdpowiedzUsuń

szczere słowa krytyki i konstruktywna opinia mile widziana :)